(FOTO) Početak proljeća obojen u bijelo

Kalendarski, proljeće je nastalo u nedjelju 20.3.2016.godine u 5:31 sati. Kalendarski da, međutim, prvi dani proljeća u Bosni i Hercegovini su obojeni u bijelo.

Naime, prognoze meteorolga su se ostvarile, a snijeg od  ranih jutarnjih sati pada širom naše zemlje. Tako je i na području  Općine Prozor. Zimska služba radi na održavanju putnih komunikacija, koje su prohodne, ali se vozači ipak pozivaju na oprez i vožnju prilagođenu vremenskim uslovima.

Naša ekipa zabilježila je u toku dana  nekoliko fotografija Prozora u snijegu.

žemo

 

crkva

12400713_511074295767648_5940431379502644400_n

Prozor u snijegu

Također, naši čitatelji su nam poslali nekoliko fotografija iz svojih mjesta, pa vas tako fotografijom vodimo na zapad i jug naše Općine. Sa zapada donosimo fotografije iz sela Kovačevo Polje, a nakon toga, s krajnjeg juga Općine, donosimo Vam fotografije iz sela Grevići.

Uživajte…

dervo 2

dervo 1

Kovačevo Polje- fotografije poslao Dervo Kmetaš

grevići 1

grevići 2

Grevići- fotografije poslao Hazim Halilović

347 thoughts on “(FOTO) Početak proljeća obojen u bijelo

Comments are closed.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error: Content is protected !!