Održan 5. tradicionalni omladinski iftar u Lugu

Sinoć je u prelijepom ambijentu na platou ispred džamije u Lugu održan peti po redu tradicionalni omladinski iftar. Tim povodom u Lugu je sinoć zajednički iftarilo preko 100 omladinaca iz svih krajeva naše općine. 

Omladina iz Luga je i ovaj put bila na visini zadatka, te su prisutni na sinoćnjem iftarskom druženju zaista mogli uživati, a poseban šlagort dale su tradicionalne sofre na kojima su bili servirani iftari, što je samo dodatno upotpunilo sinoćnji ambijent.

SONY DSC

Naša ekipa je bila sinoć u Lugu, te smo Vam pripremili foto-reportažu, a istu možete pogledati u našoj GALERIJI.

 

 

 

397 thoughts on “Održan 5. tradicionalni omladinski iftar u Lugu

Comments are closed.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error: Content is protected !!