Održana javna rasprava povodom izrade Lokalnog akcionog plana zaštite okoline naše općine

U okviru izrade Lokalnog akcionog plana zaštite okoline (LEAP-a) općine Prozor-Rama , 10.8 2016. godine, s početkom u 11.00 sati, u dvorani za sastanke HE Rama održana je javna rasprava. Lokalni akcioni plan zaštite okoline (LEAP) općine Prozor-Rama uradila je Agencija za lokalni razvoj Prozor- Rama, a finansiran je od strane  Fonda za zaštitu okoline Federacije BiH, i općine Prozor-Rama.

leap 2

Na javnoj raspravi između ostalog bilo je riječi o značaju urađenog dokumenta koji će biti osnova za sljedeće projekte koji će se aplicirati  za našu općinu. Ovim dokumentom utvrđeni su proriteti, kao i problemi po okolinu. Agencija za lokalni razvoj je zahvalila svima koji su doprinjeli izradi ovog dokumenta, kako radnoj grupi, tako i stanovnicima naše općine.

leap 4

Cijeli dokument LEAP-a možete pogledati OVDJE.

 

238 thoughts on “Održana javna rasprava povodom izrade Lokalnog akcionog plana zaštite okoline naše općine

Comments are closed.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error: Content is protected !!