O.Š. “Šćipe” Prozor ukupni pobjednik kampa “Moja BiH- moje naslijeđe”

Učenici OŠ „Šćipe“ Prozor sa nastavnicima Denaidom Imamović i Huseinom Šljivo su učestvovali u edukativnom projektu „Moja Bosna i Hercegovina – moje naslijeđe 2017“ koji je održan u Sarajevu i koji je podržala ambasada SAD. Učenici ove škole su 8.9. i 10.maja boravili u kampu u Sarajevu zajedno sa učenicima iz Tuzle, Zenice, Brčkog, Drvara i Prozora, i u okviru ovog projekta su osvojili I (prvu) nagradu – projektor.

“Svaka nagrada ima svoj značaj i svoju vrijednost, ali je ova posebna za nas i našu školu. Naši učenici i nastavnici su pokazali da rade na zaštiti kulturnog naslijeđa i da im je ono od posebnog značaja. Ova nagrada će zasigurno dobro doći našoj školi za poboljšanje nastavnog proces, te će poslužiti kao motivacija za dalji rad.”- kazao je za naš portal direktor škole- Esad Bobar.

Učenicima i nastavnom osoblju O.Š.”Šćipe” upućujemo iskrene čestitke na ovom velikom uspjehu.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error: Content is protected !!