Dnevni izvještaj Civilne zaštite Prozor Rama za 5.4.2020.godine

Dnevni izvještaj Operativnog štaba CZ Općine Prozor-Rama za subotu, 4.4.2020.

PS Prozor

Djelatnici PS Prozor-Rama su izvršili provjeru 52 osobe kojima je izrečena zaštitna zdravstvena mjera samoizolacija i utvrdili da se svi pridržavaju mjera zaštite.

SANITARNA INSPEKCIJA

Na području naše općine u proteklih 24 sata nije bilo prijavljenih dolazaka iz inostranstva. Ukupan broj evidentiranih osoba koje su došle iz inostranstva na područje naše općine je 303.

03.04.2020. godine je istekla zaštitna mjera samoizolacije od 14 dana za 21 osobu. Ukupan broj osoba koje su do sada izišle iz mjera samoizolacije na području naše općine je 236. Trenutno se pod zdravstvenim nadzorom na području naše općine nalazi 67 osoba. 03.04.2020. godine na području naše općine evidentirano je 5 osoba koje imaju prebivalište u drugim općinama BiH.

Molimo sve novopristigle građane da se putem telefona obvezno jave u Dom zdravlja „RAMA“ na brojeve telefona 036 771 880 ili besplatni broj 124 Pristigli građani sa prebivalištem u drugim općinama BiH obvezno se javiti u Operativni centar Civilne zaštite na besplatni broj 121.

OC CZ Prozor – Rama

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error: Content is protected !!