JU Centar za osobe s posebnim potrebama organizovala akciju prikupljanja starog papira | Prozorski Krug 767

JU Centar za osobe s posebnim potrebama je u periodu od 5.11. 2017. do 28.11.2017. godine organizovala akciju prikupljanja starog papira.

U akciji su učestvovale škole, javne institucije i pojedinci .

Sredstava od prodaje starog papira će biti iskorištena za kupovinu poklona za korisnike Centra , a  u povodu božićnih i novogodišnjih praznika.

JU Centar za osobe s posebnim potrebama zahvaljuje na doprinosu uspješnosti akcije : OŠ „Ivan Mažuranić“ Gračac, OŠ „ Veselko Tenžera“ Uzdol, OŠ „Fra Jeronim Vladić „ Ripci , Dom zdravlja „Rama“ i općini Prozor.

281 thoughts on “JU Centar za osobe s posebnim potrebama organizovala akciju prikupljanja starog papira | Prozorski Krug 767

Comments are closed.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error: Content is protected !!